Vakiovuorot

Maanantai

  Sitomo 1 Sitomo 2 Sitomo 3 Sitomo 4 Murskaamo 1 Murskaamo 2 Murskaamo 3 Murskaamo 4 Takomo Groteski
6.00 Kim kki                  
6.30                  
7.00                  
7.30                  
8.00 Urski    
8.30    
9.00    
9.30    
10.00    
10.30    
11.00    
11.30    
12.00    
12.30    
13.00    
13.30    
14.00    
14.30    
15.00    
15.30                    
16.00                    
16.30           MiNy Nyrkkeilykoulu     MiNy ottelu  
17.00 Judo Perus Judo Perus Kachi-kan Bjj Kachi-kan Bjj Taekwondo (kurssi) Kachi-Kan Karate junnu Kachi-Kan Karate junnu  
17.30  
18.00     Esko
18.30 muksujudo muksujudo Kim Aikido Kim Aikido Taekwondo (alemmat) Bujinkan (junnut) Kachi-Kan PoNy Kachi-Kan PoNy MiNy kuntonrkl
19.00 Judo kilpa Judo kilpa Kachi-kan Pony
19.30
20.00     HGDG(Danit) Bujinkan (Aik.)      
20.30              
21.00                
21.30                    

Tiistai

  Sitomo 1 Sitomo 2 Sitomo 3 Sitomo 4 Murskaamo 1 Murskaamo 2 Murskaamo 3 Murskaamo 4 Takomo Groteski
6.00     Kim Aikido              
6.30                  
7.00                  
7.30                  
8.00 Urski    
8.30    
9.00    
9.30    
10.00    
10.30    
11.00    
11.30    
12.00    
12.30    
13.00    
13.30    
14.00    
14.30    
15.00    
15.30                    
16.00                    
16.30                 MiNy ottelu  
17.00     Kachi-kan hokuto Kachi-kan bjj     HGDG(perus/keski)    
17.30 Judo
Jatko
      MiNy kuntonrkl MiNy kuntonrkl  
18.00 Judo
Sovellettu
Esko    
18.30 Kachi-kan hokuto   Kachi-kan karate Taekwondo  
19.00 Judo
aikuisten pk
Judo
Juniorit
harraste
    Kachi-kan PoNy  
19.30   Esko    
20.00            
20.30                  
21.00                    
21.30                    

Keskiviikko

  Sitomo 1 Sitomo 2 Sitomo 3 Sitomo 4 Murskaamo 1 Murskaamo 2 Murskaamo 3 Murskaamo 4 Takomo Groteski
6.00 Kim kki                  
6.30                  
7.00                  
7.30                  
8.00 Urski    
8.30    
9.00    
9.30    
10.00    
10.30    
11.00    
11.30    
12.00    
12.30    
13.00                    
13.30                    
14.00                    
14.30                    
15.00                    
15.30                    
16.00                    
16.30 MiNy aik. Har. MiNy aik.har.             MiNy ottelu  
17.00     Kachi-kan Karate Esko HGDG(perus/keski)    
17.30 Judo Perus Judo Perus MiNy aik.har. MiNy aik. Har.    
18.00       MiNy  
18.30 Kachi-kan Bjj Kachi-kan Bjj Esko Taekwondo(yhteiset Kachi-kan Pony Kachi-Kan PoNy  
19.00 Judo kilpa Judo kilpa  
19.30    
20.00              
20.30                    
21.00                    
21.30                    

Torstai

  Sitomo 1 Sitomo 2 Sitomo 3 Sitomo 4 Murskaamo 1 Murskaamo 2 Murskaamo 3 Murskaamo 4 Takomo Groteski
6.00                    
6.30     Kim Aikido              
7.00                  
7.30                  
8.00 Judo opiskelijat                
8.30                  
9.00                  
9.30                    
10.00                    
10.30                    
11.00                    
11.30                    
12.00                    
12.30                    
13.00                    
13.30                    
14.00                    
14.30                    
15.00                    
15.30                    
16.00                 MiNy ottelu  
16.30                  
17.00     Kachi-kan Hokuto   Kachi-kan (karate) Taekwondo(diesel) Taekwondo (junnut) Taekwondo (junnut)  
17.30 Judo
Jatko
  MiNy kuntonrkl MiNy Kuntonrkl  
18.00 Judo
Sovellettu
 
18.30 Kachi-kan Hokuto Esko Bujinkan(junnu) HGDG(perus/keski)    
19.00 Judo
aikuisten pk
Judo
Juniorit
harraste
    Kachi-kan PoNy  
19.30      
20.00     Esko Bujinkan (aik.)      
20.30 Kachi-Kan BJJ              
21.00              
21.30                  
22.00                    
21.30                    

Perjantai

  Sitomo 1 Sitomo 2 Sitomo 3 Sitomo 4 Murskaamo 1 Murskaamo 2 Murskaamo 3 Murskaamo 4 Takomo Groteski
6.00 Kim kki                  
6.30                  
7.00                  
7.30                  
8.00                    
8.30                    
9.00 Päiväkodit Päiväkodit                
9.30                
10.00                
10.30                
11.00                    
11.30                    
12.00                    
12.30                    
13.00                    
13.30                    
14.00                    
14.30                    
15.00                    
15.30                    
16.00                    
16.30           MiNy nyrkkeilykoulu     MiNy ottelu  
17.00     Kim Aikido   Taekwondo (kurssi) HGDG(teema)    
17.30 MiNy nyrkkeilykoulu MiNy nyrkkeilykoulu        
18.00 MiNy aik har     MiNy aik har  
18.30 Judo Judo Kachi-Kan bjj     Esko Esko  
19.00      
19.30          
20.00            
20.30                    
21.00                    
21.30                    

Lauantai

  Sitomo 1 Sitomo 2 Sitomo 3 Sitomo 4 Murskaamo 1 Murskaamo 2 Murskaamo 3 Murskaamo 4 Takomo Groteski
6.00                    
6.30                    
7.00                    
7.30                    
8.00                    
8.30                    
9.00                    
9.30                    
10.00     MiNy lapset MiNy lapset            
10.30                 MiNy lapset  
11.00                    
11.30                    
12.00                    
12.30                    
13.00                    
13.30                    
14.00 Kachi-Kan BJJ                  
14.30                  
15.00                  
15.30 Kachi-kan BJJ                  
16.00                  
16.30                  
17.00                    
17.30                    
18.00                    
18.30                    
19.00                    
19.30                    
20.00                    
20.30                    
21.00                    
21.30                    

Sunnuntai

  Sitomo 1 Sitomo 2 Sitomo 3 Sitomo 4 Murskaamo 1 Murskaamo 2 Murskaamo 3 Murskaamo 4 Takomo Groteski
6.00                    
6.30                    
7.00                    
7.30                    
8.00                    
8.30                    
9.00                    
9.30                    
10.00                 MiNy ringside  
10.30                  
11.00                  
11.30                  
12.00                    
12.30                    
13.00                    
13.30                    
14.00     Kachi-kan Hokuto              
14.30                  
15.00                  
15.30                    
16.00                    
16.30                    
17.00                    
17.30 Esko Esko KIM Aikido KIM Aikido Kachi-kan karate          
18.00          
18.30          
19.00 Esko Esko     Bujinkan (aik.)          
19.30              
20.00              
20.30                    
21.00                    
21.30                    

Yhteystiedot

Puheenjohtaja Markku Valkonen
+358 44 017 1800
markku.valkonen@gmail.com

Salin osoite: Suursavonkatu 1-3, 50100 Mikkeli