Vakiovuorot

Maanantai

  Sitomo 1 Sitomo 2 Sitomo 3 Sitomo 4 Murskaamo 1 Murskaamo 2 Murskaamo 3 Murskaamo 4 Takomo Groteski
6.00 Kim kki                  
6.30                  
7.00                  
7.30                  
8.00 Urski    
8.30    
9.00    
9.30    
10.00    
10.30    
11.00    
11.30    
12.00    
12.30    
13.00    
13.30    
14.00    
14.30    
15.00    
15.30                    
16.00                    
16.30                 MiNy ottelu  
17.00 Muksujudo Muksujudo Kachi-kan Bjj Kachi-kan Bjj Taekwondo MiNy Nyrkkeilykoulu Kachi-Kan Karate junnu Kachi-Kan Karate junnu  
17.30  
18.00 Judo perus Judo perus   MiNy kunto Esko
18.30 Kim Aikido Kim Aikido Taekwondo Bujinkan (junnut) Kachi-Kan PoNy Kachi-Kan PoNy
19.00 Judo kilpa Judo kilpa Kachi-kan PoNy
19.30
20.00     HGDG Bujinkan (Aik.)      
20.30                
21.00                
21.30                    

Tiistai

  Sitomo 1 Sitomo 2 Sitomo 3 Sitomo 4 Murskaamo 1 Murskaamo 2 Murskaamo 3 Murskaamo 4 Takomo Groteski
6.00     Kim Aikido              
6.30                  
7.00                  
7.30                  
8.00 Urski    
8.30    
9.00    
9.30    
10.00    
10.30    
11.00    
11.30    
12.00    
12.30    
13.00    
13.30    
14.00    
14.30    
15.00    
15.30                    
16.00                    
16.30                 MiNy ottelu  
17.00 Judo
Jatko
  Kachi-kan hokuto Kachi-kan bjj     HGDG    
17.30 Judo
sovellettu
  Kachi-Kan Karate MiNy kuntonrkl MiNy kuntonrkl  
18.00 Esko  
18.30 Judo
Aikuisten pk
Judo
harraste
Kachi-kan hokuto   Taekwondo  
19.00       Kachi-kan PoNy  
19.30   Esko      
20.00                
20.30                  
21.00                    
21.30                    

Keskiviikko

  Sitomo 1 Sitomo 2 Sitomo 3 Sitomo 4 Murskaamo 1 Murskaamo 2 Murskaamo 3 Murskaamo 4 Takomo Groteski
6.00 Kim kki                  
6.30                  
7.00                  
7.30                  
8.00 Urski    
8.30    
9.00    
9.30    
10.00    
10.30    
11.00    
11.30    
12.00    
12.30    
13.00                    
13.30                    
14.00                    
14.30                    
15.00                    
15.30                    
16.00                    
16.30 MiNy aik. Har. MiNy aik.har.             MiNy ottelu  
17.00     Kachi-kan Karate Esko HGDG    
17.30 Judo Perus Judo Perus MiNy aik.har. MiNy aik. Har.    
18.00       MiNy  
18.30 Kachi-kan Bjj Kachi-kan Bjj Esko Taekwondo Kachi-kan Pony Kachi-Kan PoNy  
19.00 Judo kilpa Judo kilpa  
19.30    
20.00              
20.30                    
21.00                    
21.30                    

Torstai

  Sitomo 1 Sitomo 2 Sitomo 3 Sitomo 4 Murskaamo 1 Murskaamo 2 Murskaamo 3 Murskaamo 4 Takomo Groteski
6.00                    
6.30     Kim Aikido              
7.00                  
7.30                  
8.00                  
8.30                    
9.00 Päiväkodit Päiväkodit                
9.30                
10.00                
10.30                
11.00                    
11.30                    
12.00                    
12.30                    
13.00                    
13.30                    
14.00                    
14.30                    
15.00                    
15.30                    
16.00                 MiNy ottelu  
16.30                  
17.00 Judo
Jatko
  Kachi-kan Hokuto   Kachi-kan karate Taekwondo Taekwondo Taekwondo  
17.30 Judo
sovellettu
MiNy kuntonrkl MiNy Kuntonrkl  
18.00  
18.30 Judo
aikuisten pk
Judo
Juniorit
harraste
Kachi-kan Hokuto Esko Bujinkan(junnu) HGDG    
19.00     Kachi-kan PoNy  
19.30      
20.00 Kachi-Kan BJJ       Esko Bujinkan (aik.)      
20.30              
21.00              
21.30                    
22.00                    
21.30                    

Perjantai

  Sitomo 1 Sitomo 2 Sitomo 3 Sitomo 4 Murskaamo 1 Murskaamo 2 Murskaamo 3 Murskaamo 4 Takomo Groteski
6.00 Kim kki                  
6.30                  
7.00                  
7.30                  
8.00                    
8.30                    
9.00 Päiväkodit Päiväkodit                
9.30                
10.00                
10.30                
11.00                    
11.30                    
12.00                    
12.30                    
13.00                    
13.30                    
14.00                    
14.30                    
15.00                    
15.30                    
16.00                    
16.30                 MiNy ottelu  
17.00     Kim Aikido   Taekwondo   HGDG    
17.30 MiNy
nyrkkeilykoulu
MiNy
nyrkkeilykoulu
       
18.00 MiNy aik har     MiNy aik har  
18.30 Judo Judo Kachi-Kan bjj     Esko Esko  
19.00      
19.30          
20.00            
20.30                    
21.00                    
21.30                    

Lauantai

  Sitomo 1 Sitomo 2 Sitomo 3 Sitomo 4 Murskaamo 1 Murskaamo 2 Murskaamo 3 Murskaamo 4 Takomo Groteski
6.00                    
6.30                    
7.00                    
7.30                    
8.00                    
8.30                    
9.00                    
9.30                    
10.00     MiNy lapset MiNy lapset            
10.30                 MiNy lapset  
11.00                    
11.30                    
12.00                    
12.30                    
13.00                    
13.30                    
14.00 Kachi-Kan BJJ                  
14.30                  
15.00                  
15.30                    
16.00                    
16.30                    
17.00                    
17.30                    
18.00                    
18.30                    
19.00                    
19.30                    
20.00                    
20.30                    
21.00                    
21.30                    

Sunnuntai

  Sitomo 1 Sitomo 2 Sitomo 3 Sitomo 4 Murskaamo 1 Murskaamo 2 Murskaamo 3 Murskaamo 4 Takomo Groteski
6.00                    
6.30                    
7.00                    
7.30                    
8.00                    
8.30                    
9.00                    
9.30                    
10.00                 MiNy ringside  
10.30                  
11.00                  
11.30                  
12.00                    
12.30                    
13.00                    
13.30                    
14.00                    
14.30                    
15.00                    
15.30                    
16.00                    
16.30                    
17.00 Esko Esko KIM Aikido KIM Aikido Kachi-kan karate          
17.30          
18.00          
18.30 Esko Esko     Bujinkan (aik.)          
19.00              
19.30              
20.00                    
20.30                    
21.00                    
21.30                    

Yhteystiedot

Puheenjohtaja Markku Valkonen +358 44 017 1800 markku.valkonen@gmail.com

Salin osoite: Suursavonkatu 1-3, 50100 Mikkeli